Hakkımızda

RES5.jpg
  • RES5.jpg
  • res1.png
  • RES2.png
  • RES3.png
  • RES4.png
1982’den itibaren aydınlatma sektöründe üretim ve AR-GE çalışmaları yapan İkizler Aydınlatma, yurtiçi ve uluslararası aydınlatma sektöründe sürdürülebilir büyüme vizyonu ile yatırımlarına devam ediyor. İstanbul ve Sakarya’daki fabrikaları ile 15.000 metrekare üzerinde üretim ve ürün tasarımı yapan İkizler, enerji tasarruflu LED aydınlatma sistemlerinde sürekli yenilenen ürünler geliştiriyor.   
 
Türk Standartları Enstitüsü kalite belgesinin yanı sıra, Almanya TÜV-onaylı ENEC, CE, Rusya GOST  ve Ukrayna UKR-Cepro standart belgelerine sahip olan İkizler, Toplam Kalite Yönetimi anlayışıyla, koşulsuz müşteri memnuniyetini ana hedefi benimsemiştir. ISO 9001:2008 yanı sıra Çevre Yönetim Sistemi Standardı ISO 14001 ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS 18001 belgelerine sahip İkizler Aydınlatma; hem çalışanı hem de müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan kalite anlayışı üzerine kuruludur. 
 
Sürdürülebilir büyüme stratejisini enerji tasarruflu LED armatürlerin tasarımı ve geliştirilmesi üzerine kuran İkizler, ARGE yatırımlarına bu yönde şekil veriyor. Işık ölçüm ve armatür testlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren teknolojilere yatırım yapan İkizler, armatür tasarımında da optik tasarım ve simülasyon programı kullanarak, doğru ve istenen ışık seviyelerini en tasarruflu şekilde armatürlerinde ortaya çıkarıyor.
 
Tecrübeli ve alanında eğitimli mühendislerden oluşan ARGE, üretim ve satış ekibi; proje geliştirme ve her türlü teknik desteği müşterilerine sunmaktadır. 
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır. İkizler Aydınlatma